Головна

важливо


Як замовити меблі

 У нашому Інтернет-магазині можна замовити будь-які меблі, які представлені на сайті. Зручний каталог продукції допоможе легко зорієнтуватися і знайти все що Вас цікавить, а зображення меблів достатньої якості, щоб роздивитись товар в деталях і визначитись з вибором. Наш менеджер-консультант з радістю надасть Вам необхідну консультацію, а також відповість на всі питання відносно продукції, виробника, оплати, доставки тощо.Для оформлення замовлення необхідно зателефонувати за номерами (068) 068 47 47 або (093) 522 72 00; також можна надіслати листа на поштову скриньку lviv.mebli@ukr.net ,  вказавши модель товару, що цікавить, контактний телефон. Ваше замовлення буде перевірено нашим менеджером-консультантом і в найкоротший термін ми з Вами зв'яжемось по зазначеному номеру телефона для з'ясування детальних характеристик замовленого Вами товару, наявності його на складі, переліку необхідних для Вас послуг, узгодження зручного для Вас часу їхнього виконання та уточнення форми оплати. Після цього Вам буде виставлено відповідний рахунок на оплату, а товар буде зарезервовано. Якщо необхідний товар в даний момент є на складі, замовлення буде виконано впродовж   1-2 днів, при цьому розрахунок здійснюється при отриманні замовлення. У разі відсутності товару на складі,менеджер-консультант повідомить Вам термін його постачання (зазвичай це 1-2 тижні залежно від типу продукції), при цьому необхідна передоплата в розмірі 50% від вартості товару.Ми зобов'язуємося використовувати конфіденційну й особисту інформацію про Вас тільки з метою виконання оформленого Вами замовлення.

Заміри

 Замір у Львові безкоштовні, інші регіони України заміри самостйні (див Які розміра потрібні нам)

Індивідуальний дизайн

 Команда професійних дизайнерів, художників іконструкторів запропонує оригінальні ідеї та неординарну реалізацію, щоб Ваш будинок заграв усіма фарбами. Наші зусилля спрямовані на те, щоб зробити меблі, гідну Вас. А що краще про демонструє Ваш смак.

Кольора плит ДСП (відправляємо PDF файл Вам на пошту email)
Кольора фасадів (відправляємо PDF файл Вам на пошту email)
Зразки фасадів (відправляємо PDF файл Вам на пошту email)
Зарзки малюнків на шафу купе (відправляємо PDF файл Вам на пошту email)
Робочі поверхні для кухні (відправляємо PDF файл Вам на пошту email)
Види ручок (відправляємо PDF файл Вам на пошту email)

Які розміра потрібні нам

Довжини стін уздовж яких розташовуватиметься кухонні меблі всі можливі розміри, що стосуються виступаючих елементів (труби, батареї, підвіконня та ін.)

Якщо на цьому проміжку розташоване вікно, то треба знати відстань від підлоги до підвіконня або нижнього краю рами (якщо підвіконня немає), висоту вікна і відстань від зовнішніх бокових країв рами до відповідних кутів. Обов'язково потрібно викреслити план і вказати на ньому виходи води, газу і електрики, а також усі труби, газовий стояк, будь виступи стін, балки і розмір підлогового пристінного плінтуса.

Монтаж

 Монтаж у Львові  безкоштовно, інші регіони України монтаж за домовленістю.

Быстрый заказ

×